Vizyonumuz ve Misyonumuz

Ana Sayfa > Hakkımızda

Vizyonumuz;

HG İnşaat Makina A.Ş. her zaman maddi sorumluluklarının bilincinde, çevreye duyarlı, insan faktörüne saygılı, çalıştığı bütün kişi ve kuruluşlar ile olumlu ilişkilerini koruyan, müşterileri için teknolojik, ekonomik çözümler öneren ve üreten bir kuruluştur.

Her çeşit çalışma sırasında müşteri isteklerinin dikkate alınması, olabilecek aksaklıklar için müşterilerin uyarılması, kaliteli ve geleceğe yönelik uygulamaların seçilmesi, müşteri memnuniyeti için gerekli mühendislik ve ekonomik gereklerin yerine getirilmesi ile devreye alma ve işletme sürecine problemsiz geçişi sağlanmaktadır.

İnsanlığın doğası gereği yenilenme ihtiyacına paralel, prensip ve uygulamaları ile örnek olan, taahhütlerini yerine getiren, müşterileri ile olumlu ilişkilerini koruyan, çevreye ve insanan saygılı, gelecekte var olan bir şirket olmaktır.

Misyonumuz;

Endüstriyel tesislerim teknolojik seviyelerine uygun projelerinin hazırlanması, yerli imalatlarının yapılması, ithal veya yerli teminlerin yapılması, ithal veya yerli ekipmanların montajları ile izolasyon ve kaplama işlerinin yapılarak devreye alınması, işletilmesi ve bakım onarım faaliyetleri özel çalışma konularıdır.

Yerli-yabancı işbirliği yapılan firmalar ile düzenli organizasyonlar müşterilerimiz için zamanında kaliteli ve ekonomik çözümler sağlanması yanında kapasitenin esnekliği sağlanmaktadır.